• Banner-tabor-2023

NOC V SOKOLOVNĚ

Noc v sokolovně

Vážení rodiče,

je nám líto, ale již jsme naplnili kapacitu, kterou jsme si na akci stanovili, nicméně je možné se i tak přihlásit jako náhradník a během příštího týdne Vám dáme vědět, jestli se neuvolnilo místo.

I v letošním roce připravujeme akci „Noc v sokolovně“, která je určena výhradně mladšímu a staršímu žactvu. Během této akce máme pro děti připravený zajímavý program spolu s přespáním přes noc v sokolovně. Pro přihlášení rozklikněte článek.

Přihlašování na letní tábor - DOPLŇUJEME

plakát - Tábor 2024

A JE TO TU! O letních prázdninách zase vyrazíme na tábor. Letos ne do Školy čar a kouzel v Bradavicích jako loni, ale program bude určitě stejně plný zážitků.

Více informací a odkaz na online přihlášku najdete v tomto článku ->

RYCHLÝ ŠPLHOUN

V sobotu 16.12.2023 se 26 reprezentantů z řad Sokola Strašnice účastnilo Pražského závodu ve šlhu.

Individuálně získali 13 medailí a ve štafetách dalších 5. Gratulujeme.

Fotografie ze závodu naleznete ZDE.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

V pondělí 4.12.2023 proběhla naše tradiční Mikulášská nadílka pro děti za účasti bezmála 200 dětí.

Zde si můžete prohlédnout fotografie a také videa.

Heslo jednoty

"V mysli vlast,
v paži sílu,
v srdci oheň."

Kde nás najdete?
Tělocvičná jednota SOKOL Praha - Strašnice z.s.
Saratovská 400/4
100 00, Praha 10 - Strašnice